Axkid Duofix

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Axkid
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 1-5 dni roboczych
  • szt.
  • 1 949,00 zł

Ustawienie do kierunku jazdy: Tyłem i przodem
Sposób montażu: ISOFIX, 3-punktowy pas bezpieczeństwa
Spełniane normy: ECE R44/04

Duofix to wygodny i szeroki fotel. Każde dziecko poczuje się w Nim komfortowo. Fotel wyposażony jest w miękkie materiały obiciowe, które można ściągnąć i prać w pralce w 30 stopniach Celsjusza. Siedzisko jest głębokie, przez co dziecku nie cierpną nóżki przy dłuższych trasach. Producent zaopatrzył fotelik w opatentowaną regulację zagłówka, który regulowany jest wraz z naciągiem pasów bezpieczeństwa. Powoduje to, że zagłówek zawsze jest na odpowiedniej wysokości, a główka dziecka dokładnie trzymana. Fotelik wyposażony jest w bardzo dużą, 3-stopniową, regulację pochylenia oparcia do spania. Nie musisz się już martwić o spokojny i komfortowy sen Twojego maluszka gdyż nawet przy fotelu montowanym tyłem do kierunku jazdy główka dziecka nie będzie w pozycji zbyt pionowej. Fotel zapewnia maksimum bezpieczeństwa, gdyż przeszedł pozytywnie test zderzeniowy przy prędkości 64 km/h, który odbył się na zasadach EURO-NCAP.

Fotelik montowany jest na dwa sposoby: tyłem lub przodem do kierunku jazdy.

Tyłem do kierunku jazdy może być mocowany za pomocą zaczepów ISOFIX (waga dziecka do 18 kg) lub za pomocą 3-punktowych pasów samochodowych (waga dziecka do 25 kg).

Przodem do kierunku jazdy fotelik montowany jest za pomocą 3-punktowych pasów samochodowych (waga dziecka do 18 kg). Przy wadze dziecka powyżej 18 kg fotelik oraz dziecko przytrzymywane są tylko za pomocą pasa samochodowego.

Wiek: od 9 miesiąca do 6 roku życia

Waga: od 9 do 25 kg

Wzrost: do 125 cm