Axkid Minikid 2.0

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Axkid
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 1-5 dni roboczych
  • szt.
  • 1 749,00 zł

Ustawienie do kierunku jazdy: Tyłem
Sposób montażu: 3-punktowy pas bezpieczeństwa
Spełniane normy: ECE R44/04

Axkid Minikid 2.0 został zaprojektowany, aby zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa zarówno małym jak i dużym dzieciom, umożliwiając podróżowanie tyłem do kierunku jazdy tak długo, jak jest to możliwe. Noga stabilizująca została udoskonalona i teraz można regulować ją za pomocą jednego przycisku, co sprawia,że łatwiej do niej dotrzeć z boku. Tapicerka została udoskonalona, proces ściągania i prania jest teraz dużo łatwiejszy (można prać w pralce w 30°). Zagłówek jest lepiej wyściełany i wygodniejszy dla optymalnego komfortu śpiącego dziecka. Unikalny system automatycznego dopasowania zagłówka poprzez dociąganie uprzęży jest teraz wyposażony w udoskonalony mechanizm blokujący. Samonapinające się pasy kotwiczące ułatwiają instalację i sprawiają, że fotelik jest bardzo stabilny w samochodzie. Nóżka regulująca odchylenie fotelika pozwala ustawić go w pięciu różnych pozycjach dla optymalnego odchyłu, w zależności od wieku i wzrostu dziecka. Jeśli pochył jest zbyt mały, jest możliwość użycia dodatkowej podkładki poziomującej.

Fotelik otrzymał fantastyczne rekomendacje od wielu niezależnych instytutów. Posiada zaliczony Plus Test do 25 kg, otrzymał nagrodę „Good Choice 2015” grupy ubezpieczeniowej Folksam, „Best Cost Value” od Best-in-Test.se oraz zaliczył test dachowania w VCA.

Wraz z fotelikiem otrzymujemy wkładkę dla mniejszych dzieci oraz dodatkowy System Ochrony Bocznej - ASIP. Axkid Side Impact Protection został opracowany we współpracy ze znanym instytutem zajmującym się testami fotelików z Niemiec. Zapewnia on najwyższą możliwą ochronę dziecka w razie uderzenia w bok pojazdu. ASIP powinien być montowany na foteliku od strony drzwi pojazdu. Montując fotelik na środku tylnej kanapy nie ma potrzeby użycia ASIP.

Wiek: od 6 miesiąca do 6 roku życia

Waga: do 25 kg

Wzrost: do 125 cm