Axkid Modukid Seat + Base

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Axkid
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
    Czas realizacji: 1-5 dni roboczych
  • szt.
  • 2 199,00 zł 1 699,00 zł
  • Niedostępny

Ustawienie do kierunku jazdy: Tyłem
Sposób montażu fotelika: Baza z nogą podpierającą
Sposób montażu bazy: ISOFIX
Spełniane normy: ECE R129/00 (i-Size)

Axkid Modukid Seat to jedyny na świecie fotelik i-Size z unikalną funkcją automatycznego dopasowania zagłówka i uprzęży do wzrostu dziecka. Ergonomiczny zagłówek jest wyłożony pianką pamięciową. Aby zapewnić komfortową pozycję do spania oraz odpowiednie podparcie dla głowy i kręgosłupa fotelik umożliwia 3-stopniową regulację pochylenia podczas jazdy. Fotelik montowany jest na bazie wyłącznie tyłem do kierunku jazdy.

Axkid Modukid Seat posiada innowacyjny system ochrony bocznej – ASIP (Axkid Side Impact Protection), opracowany wspólnie ze znanym niemieckim instytutem badawczym, zapewniający najlepszą możliwą ochronę dziecka w przypadku uderzenia bocznego. ASIP powinien być używany po stronie fotelika znajdującej się przy drzwiach auta. Jeśli fotelik jest zamocowany na środku kanapy ASIP nie jest mocowany.

Możliwość ustawienia ramy antyrotacyjnej na bazie Modukid w 6 pozycjach daje pewność, że twoje dziecko będzie miało zapewnioną wygodę kiedy będzie starsze, gdyż możesz wybrać pomiędzy bardziej kompaktową instalacją a większą ilością miejsca na nogi. Dzięki temu fotelik pasuje zarówno do mniejszych jak i większych aut. Baza jest wyposażona w złącza ISOFIX, regulowane w 4 pozycjach, co zapewnia stabilny i bezpieczny montaż zarówno fotelika. ISOFIX jest wyposażony we wskaźnik poprawnego zapięcia, rama antyrotacyjna kliknięciem poinformuje o zablokowaniu w konkretnej pozycji zaś noga podpierająca zrobi to za pomocą sygnału dźwiękowego.

Wiek: do 4 roku życia

Wzrost: od 61 do 105 cm

Waga: do 18 kg

Baza Axkid Modukid Base w zestawie