BabySafe Schnauzer

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: BabySafe
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
    Czas realizacji: 1-5 dni roboczych
  • szt.
  • 979,00 zł
  • Niedostępny

Ustawienie do kierunku jazdy: Tyłem i przodem
Sposób montażu fotelika: Baza z nogą podpierającą
Sposób montażu bazy: ISOFIX, 3-punktowy pas bezpieczeństwa
Spełniane normy: ECE R44/04

Schnauzer to mistrz bezpieczeństwa z niemieckim rodowodem. Jego konstrukcja przeszła z doskonałym wynikiem test ADAC. Potwierdzone bezpieczeństwo przy montażu tyłem jak i przodem do kierunku jazdy to nie kwestia przypadku. Baza ISOFIX z nogą stabilizującą zapewnia pewne i stabilne połączenie z elementami konstrukcyjnymi pojazdu. Obszerna skorupa z systemem ochrony bocznej i adaptacyjnym zagłówkiem chroni ciało małego pasażera. 4 pozycje regulacji kąta pochylenia przy montażu tyłem i trzy pozycje przy montażu przodem do kierunku jazdy, wkładka redukcyjna z termoplastycznej pianki oraz miękki zagłówek gwarantują wygodną podróż.


Baza na ISOFIX i pasy w zestawie

Baza fotelika posiada 2 systemy montażu: za pomocą złączy ISOFIX oraz samochodowego pasa bezpieczeństwa.

Fotelik można użytkować tyłem do kierunku jazdy w przedziałach wagowych: 0-18 kg gdy baza zamontowana jest za pomocą zaczepów ISOFIX oraz 0-13 kg gdy baza zamontowana jest samochodowym pasem bezpieczeństwa.

Gdy fotelik ustawiony jest przodem do kierunku jazdy baza może być zamontowana za pomocą zaczepów ISOFIX lub pasa bezpieczeństwa i można z niego korzystać w zakresie wagowym 9-18 kg.

Wiek: od 6 miesiąca do 4 roku życia

Waga: do 18 kg

W zestawie baza montowana na ISOFIX lub pas samochodowy