Besafe iZi Up X3 FIX

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: BeSafe
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
    Czas realizacji: 1-5 dni roboczych
  • szt.
  • 986,00 zł 789,00 zł
  • Niedostępny

Ustawienie do kierunku jazdy: Przodem
Sposób montażu: ISOFIX, 3-punktowy pas bezpieczeństwa
Spełniane normy: ECE R44/04

BeSafe iZi Up X3 posiada nowe uchwyty, aby fotelik dziecięcy zajmował jeszcze mniej miejsca w samochodzie, a dziecko samodzielnie mogło zmienić pozycję na leżącą, kiedy tylko chce podczas podróży. Fotelik montuje się za pomocą 3-punktowego pasa bezpieczeństwa, nie posiada on prowadnic pasa (podłokietników). Dzięki temu jest łatwy do dopasowania bez ryzyka nieprawidłowego montażu. Może być montowany za pomocą zaczepów ISOFIX oraz samochodowym pasem bezpieczeństwa. Fotelik jest wyposażony w system Side Impact Rotation powodujący skręcanie się fotelika w trakcie uderzenia bocznego co pozwala na lepszą ochronę głowy.

1. Łatwość zapięcia 3-punktowym pasem bezpieczeństwa: pas bezpieczeństwa jest przytrzymywany przez prowadnicę pasa barkowego, a prowadnica pasa biodrowego nie jest wymagana, co zapobiega nieprawidłowemu użyciu. Starsze dzieci mogą zapinać się same bez ryzyka popełnienia błędu.

2. Odchylanie w 2 pozycjach, które może być sterowane samodzielnie przez dziecko.

3. SIR – Obrót podczas uderzenia bocznego. Bardzo dobra ochrona poprzez obrót fotelika, który znacznie lepiej utrzymuje głowę w zagłówku.

4. Łatwa w obsłudze regulacja wysokości po obydwu stronach oparcia. Oparcie i zagłówek powiększają się proporcjonalnie podczas regulacji. Prowadnice pasów barkowych poszerzają się podczas regulacji do wyższej pozycji.

Wiek: od 4 do 12 roku życia

Waga: od 15 do 36 kg