Bezpieczne dziecko w podróży na Majówkę

18-04-2018

Przed wyruszeniem w podróż na majówkę zadbaj aby Twoje dziecko jechało w dopasowanym i poprawnie zamontowanym foteliku! Bezpłatnie, bez umawiania się, dzwonienia, rezerwowania terminów - przyjeżdżasz do nas na Ursynów i sprawdzamy co się dzieje w Twoim aucie pod kątem bezpieczeństwa Twojego dziecka. Akcja trwa do 6 maja 2018r.

Co sprawdzamy i na co zwracamy szczególną uwagę:
1. Czy Twoje dziecko ma fotelik dopasowany do swojego wzrostu i wagi.
2. Czy fotelik jest dobrze dopasowany do Twojego samochodu, a jeśli tak to czy jest poprawnie (czyt. bezpiecznie!) zamontowany.
3. Czy dobrze zapinasz dziecko w foteliku (tak, to mega ważny czynnik od którego bezpieczeństwa zależy życie i zdrowie Twojego dziecka, nie wystarczy zapiąć klamry i ruszyć w trasę).
4. Czy w aucie walają się tysiące kredek, zabawek, gaśnic, kluczy i innych "niezbędnych" akcesoriów które w momencie wypadku zrobią krzywdę nie tylko najmłodszym.
5. Jeśli macie w aucie tzw. "podstawkę", "poddupnik" lub nazywacie to inaczej a Wasze dziecko w tym jeździ, to nastawcie się że nie wypuścimy Was bez bezpiecznego fotelika i na Waszych oczach całkowitej dezintegracji tego kawałka plastikowego sh*** które nie zapewnia Waszemu dziecka nawet odrobiny bezpieczeństwa.

Przybywajcie na ul. Okaryny 13, k. SGGW na Ursynowie. Pogoda wreszcie przepiękna, duży parking, kawa, dziecięcy kącik i fajna ekipa do Waszej dyspozycji! :)