Dożywotnia gwarancja na foteliki Maxi-Cosi

24-11-2017

W trosce o klientów Maxi-Cosi udziela Dożywotniej Gwarancji na swoje foteliki samochodowe, wózki oraz gondole. Pozostałe produkty objęte są Standardową 24-miesięczną Gwarancją.

Obie gwarancje obejmują wszystkie wady fabryczne materiałów lub konstrukcyjne, które pojawią się w normalnych warunkach użytkowania, zgodnie z instrukcją obsługi. Nie obejmują zwykłego zużycia się produktów oraz uszkodzeń wywołanych wypadkami.

Dożywotnią Gwarancję możesz otrzymać jeśli jesteś pierwszym właścicielem lub jeśli otrzymałeś fotelik, wózek lub gondolę w prezencie. Musisz tylko posiadać dowód zakupu (paragon lub fakturę). Produkt należy zarejestrować w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu na stronie www.maxi-cosi.com/pl-pl/pomoc-i-uslugi/rejestracja-produktu. Po rejestracji otrzymasz Certyfikat Dożywotniej Gwarancji, będzie on potrzebny w przypadku zgłaszania uszkodzenia.

 

Więcej informacji o gwarancjach najdziesz pod poniższymi adresami:
Dożywotnia Gwarancja - www.maxi-cosi.com/pl-pl/pomoc-i-uslugi/gwarancja/dozywotnia-gwarancja
Standardowa 24-miesięczna Gwarancja - www.maxi-cosi.com/pl-pl/pomoc-i-uslugi/gwarancja/gwarancja-24-miesieczna

 

Jeśli zauważysz, że coś w Twoim Maxi-Cosi się zepsuło, przede wszystkim od razu przestań go używać i niezwłocznie zgłoś się do Serwisu

• W przypadku zgłoszenia uszkodzeń z tytułu Dożywotniej Gwarancji zabierz ze sobą oryginał dowodu zakupu oraz otrzymany w trakcie rejestracji Certyfikat Dożywotniej Gwarancji.
• W przypadku zgłoszenia uszkodzeń z tytułu Standardowej 24-miesięcznej Gwarancji zabierz ze sobą oryginał dowodu zakupu produktu.