Sobotnie fotelikowe warsztaty dla Mamy i Taty

07-04-2018

Serdecznie zapraszamy na kolejne, tym razem sobotnie spotkanie dla rodziców pt.: "Fotelikowe warsztaty dla Mamy i Taty". Zapraszamy przede wszystkim pary spodziewające się w najbliższym czasie potomka, ale także tych z Was którzy już mają małe pociechy w domu i chcieliby pogłębić praktyczną wiedzę z doboru odpowiedniego fotelika i z zasad I-szej pomocy przedmedycznej u dzieci.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 21.04.2018 w godzinach 14-17 w sklepie Pan Fotelik przy ul. Okaryny 13 w Warszawie.

Nasze warsztaty organizujemy w kameralnych, 10-cioosobowych grupach, aby móc skupić się na przekazaniu Wam praktycznej piguły zamiast teoretycznego marnowania czasu.

Podczas spotkania z nami poznacie:
1. Zasady bezpiecznego przewożenia dzieci w samochodach oraz prawidłowego doboru i montażu fotelików - moduł trwający 45 minut, z opcją doprecyzowania i odpowiedzi na wszystkie pytania dla chętnych po zakończeniu warsztatu.
2. Zasady I-szej pomocy przedmedycznej dla kobiet w ciąży oraz niemowląt + bezpieczeństwo przyszłej mamy w samochodzie - moduł trwający 60 minut (zazwyczaj nieco przedłużany z racji powtórzeń ćwiczeń praktycznych dla chętnych).

Warsztaty są bezpłatne, obowiązuje jednakże konieczność wysłania zgłoszenia na adres: sklep@panfotelik.pl. Udział jest możliwy wyłącznie po otrzymaniu od nas potwierdzenia uczestnictwa. W zgłoszeniu prosimy o podanie:
- imion + nazwisk uczestników,
- numeru kontaktowego,
- informacji czy jesteście Państwo już rodzicami czy dopiero oczekujecie potomka.

Nie publikujemy listy Uczestników, każdorazowo będziemy potwierdzać telefonicznie lub mailowo wpis na listę na konkretny termin. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny pod numerem 512-020-028.

Organizatorzy:
Pan Fotelik - specjalistyczny sklep z bezpiecznymi fotelikami dla dzieci, oferujący ich bezpłatny dobór i montaż.

Figura - Usługi medyczne i szkoleniowe - szkolenie praktyczne z I-szej pomocy przedmedycznej poprowadzi ratownik medyczny Daniel Figura, człowiek którego spotkacie w warszawskich karetkach w najmniej oczekiwanych przez Was momentach, posiadający olbrzymie doświadczenie w ratownictwie małych dzieci.

RECARO Polska - najwyższej jakości, bezpieczne foteliki dla dzieci. Na nich będziemy prezentować I-szy moduł spotkania.

Korpo Voice - patronat medialny i współorganizator warsztatów na warszawskim Mordorze.

Sprinta PR - obsługa marketingowa całego cyklu spotkań "Fotelikowe warsztaty Mamy i Taty".