Joie i-Spin 360

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Joie
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
    Czas realizacji: 1-5 dni roboczych
  • szt.
  • 1 419,00 zł
  • Niedostępny

Ustawienie do kierunku jazdy: Tyłem i przodem
Sposób montażu: ISOFIX
Spełniane normy: ECE R129/02 (i-Size)

Fotelik i-Spin 360 to kompleksowe zabezpieczenie dziecka w czasie podróży samochodem, będzie z powodzeniem służył nawet do 4 roku życia. Dzięki unikalnej konstrukcji fotelik umożliwia pełny obrót siedziska o 360 stopni, umożliwiając łatwy dostęp do dziecka oraz możliwość zmiany ustawienia fotelika (przód - tył). i-Spin został wyposażony w: 6-stopniowy system symultanicznej regulacji zagłówka i uprzęży fotelika, wkładkę dla mniejszych dzieci składającą się z 3 oddzielnych elementów do indywidualnego dopasowania w zależności od  potrzeb dziecka, zagłówek Tri-Protect™ zapewniający ochronę dzięki trzem wewnętrznym warstwom, 5-punktową uprząż z osłonkami naramiennymi i na dolnej klamrze. Dodatkowo system wentylacji bocznej poprawia komfort jazdy w upalne dni.
Obracany o 360°


Przyciski Simple Swivel™ aktywujące obracanie siedziska umieszczone są po obu stronach fotelika. Dodatkowo blokada Smart Ride™ pomaga utrzymać fotelik w trybie tyłem do kierunku jazdy.Dodatkowa ochrona boczna


Panele Guard Surround Safety™ automatycznie włączają się po dopasowaniu uprzęży do dziecka.

Regulacja pochylenia


System Sleepytime Tilt™ obejmujący 6 pozycji położenia fotelika do zastosowania w obu trybach: tyłem i przodem do kierunku jazdy.

Wiek: od 6 miesiąca do 4 roku życia

Waga: do 19 kg

Wzrost: od 40 do105 cm