Takata Midi i-Size Plus

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Takata
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
    Czas realizacji: 1-5 dni roboczych
  • szt.
  • 1 890,00 zł
  • Niedostępny

Ustawienie do kierunku jazdy: Tyłem i przodem
Sposób montażu: Baza z nogą podpierającą
Spełniane normy: ECE R129/00 (i-Size)

Takata Midi i-Size Plus jest bezpiecznym i solidnym towarzyszem we wszystkich podróżach. Fotelik został specjalnie zaprojektowany i wykonany tak aby w pełni odpowiadał potrzebom małych pasażerów do około czterech lat. W połączeniu z bazą Takata i-Size Base Plus, fotelik może być instalowany zarówno w pozycji tyłem jak i przodem do kierunku jazdy. Gwarantuje to, że dzieci o wzroście od 40 cm do 105 cm mogą być transportowane bezpiecznie. Od wysokości 71 cm jest możliwość podróżowania przodem do kierunku jazdy. Tapicerka jest miękka, testowana pod kątem toksycznych substancji a tkaniny wykonane są z wysokiej jakości materiałów (Oeko-Tex Standard 100 klasy 1). W tym modelu zwiększona została ilość wkładek AIRPAD w okolicach głowy, zapewniając jeszcze większą ochronę i komfort. Wkładka redukcyjna podnosi komfort użytkowania przez mniejsze dzieci, a regulowany zagłówek wraz z pasami zapewnia odpowiednie dopasowanie do dziecka.
Technologia AIRPAD


Elementy wykonane z tych samych materiałów co samochodowe poduszki powietrzne i wypełnione energochłonną pianką, umiejscowione w newralgicznych miejscach chronią głowę oraz szyję dziecka. Dodatkowo dzięki miękkiej strukturze zapewniają wygodne podróżowanie.
Przodem lub tyłem


Fotelik można zamontować na bazie przodem lub tyłem do kierunku jazdy co sprawie, że dostosowuje się do potrzeb każdego dziecka.

System magnetyczny


Klamry uprzęży można przypiąć do boków fotelika co ułatwia wsadzanie i wyjmowanie dziecka z fotelika.

Wiek: od 6 miesiąca do 4 roku życia

Waga: do 19 kg

Wzrost: od 40 do 105 cm

Jazda tyłem do 105 cm

Jazda przodem od 71 do 105 cm

Pasuje do bazy Takata i-Size Base Plus