Koszty i sposoby dostawy

Czas dostawy
Staramy się realizować zamówienia w ciągu 24 godzin od momentu zamówienia. Jeśli towar jest dostępny w naszym magazynie (o czym informuje odpowiedni komunikat przy każdym produkcie) pakujemy i nadajemy paczki jeszcze tego samego dnia w którym nastąpiło zamówienie.

W momencie gdy nie mamy danego towaru na stanie, każdorazowo sprawdzamy jego dostępność i zamawiamy potrzebną ilość. Klient zostanie niezwłocznie poinformowany o szacowanym czasie realizacji zamówienia. Czas realizacji w przypadku towarów na zamówienie może wynieść nawet do 5 dni roboczych.

Czas realizacji zamówień na foteliki dla dzieci niepełnosprawnych może wynieść nawet od 2 do 4 tygodni.

 

Sposób i koszt dostawy
Wszystkie zamówione towary wysyłamy w odpowiednio zabezpieczonych paczkach, minimalizujących ich uszkodzenia w czasie transportu. Paczki wysyłane są wyłącznie za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich. Na terenie Polski obsługują nas obecnie 2  firmy kurierskie: GLS oraz InPost (Paczkomaty). Każda wysłana przez nas przesyłka jest ubezpieczona.

Za pomocą kuriera GLS wysyłamy wszystkie dostępne u nas artykuły: foteliki, bazy oraz wszystkie akcesoria. Za pomocą Paczkomatów InPost wysyłamy jedynie niewielkie akcesoria fotelikowe i samochodowe.

Wysyłka w naszym sklepie jest darmowa przy zamówieniu na kwotę minimum 300 zł. Poniżej tej kwoty koszt wysyłki wynosi 15 zł dla przesyłek przedpłaconych i 20 zł dla przesyłek pobraniowych.