O nas

Wg. policyjnych statystyk w 2016 roku na polskich drogach doszło do 2973 wypadków z udziałem dzieci w wieku 0-14 lat. W zdarzeniach tych zginęło aż 72 dzieci, a ponad 3000 doznało obrażeń. 

Wniosek jest jeden - w ponad 70 przypadkach rodzice wrócili do pustego dziecinnego pokoju. Koszmar którego dałoby się w niektórych przypadkach uniknąć poprzez odpowiednie przewożenie dziecka w nowoczesnym foteliku, dopasowanym do dziecka i samochodu.

Patrząc na statystyki doszliśmy do wniosku że czas pokazać polskim rodzicom co to oznacza bezpieczne przewożenie dziecka w samochodzie. Prędkości współczesnych aut rosną, zwiększa się ilość wbudowanych w nie systemów bezpieczeństwa, na Polskiej mapie pojawiają się nowe autostrady. Jednakże brak wiedzy o poprawnym zapięciu dziecka w pasy, odpowiednim doborze i montażu fotelika oraz ignorancja niektórych podstawowych zasad bezpieczeństwa prowadzą niejednokrotnie do tragedii. 

 

Nasz cel - przynajmniej jedno dziecko które wróci bezpiecznie do domu zamiast być ujętym w statystykach

 

Celem "Pana Fotelika" jest uświadamianie rodziców i oferowanie im bezpiecznych rozwiązań dla ich maluchów - począwszy od momentu narodzin brzdąca, aż po moment kiedy jako dojrzały człowiek będzie podróżował samochodem bez fotelika. Chcemy także oferować tymże rodzicom tylko bezpieczne foteliki, szkolić ich jak w nich zapinać dzieci i w jaki sposób przygotowywać bliższe i dalsze podróże. 

Wszyscy nasi pracownicy to rodzice - począwszy od specjalistów którzy Was będą obsługiwać stacjonarnie od A do Z, po osoby obsługujące nasz kanał telefoniczny i on-line, aż po osoby dobierające foteliki do naszej oferty. Czemu to piszemy? Abyście wiedzieli że nie jesteśmy "odrealnionym" sklepem, który za cel postawił sobie trzepać kasę pod hasłem "Grunt aby się sprzedało". Jesteśmy po to aby Wasze dziecko wreszcie zaczęło być bezpieczne podczas podróży.